KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376266
nr 1237 6266
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Kust, signerad. Olja på pannå, 38x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:58:24
22/2 09:28:19
150 kr
25/2 19:24:39
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg